مزیت و برتری سرویس های ما
سرويس Tunnel+

اين سرويس بعد از سوپر کريو از نظر سرعت در رتبه دوم قرار دارد سرويس تانل داراي کانکشن اختصاصي است و تمامي سايت ها مانند فيس بوک و يوتيوب را باز مي کنيد و نياز مند هيچ گونه اموزشي نيست.هم اکنون می توانید این سرویس جدید را از قسمت فروشگاه خریداری کنید

سرویس های سوپر کریو

همه شما با سرویس کریو اشنا هستید که در سال 92 به وجود آمد که پس از 2ماه توسط مخابرات بسته شد از ان روز تا کنون در پی ان بودیم تا این سرویس را مجددا راه اندازی کنیم. و اکنون با تغیراتی در کانکشن توانستیم پورت سوپر کریو را از تحریم ازاد کرده و با پهنای باند نامحدود برای شما فراهم بنماییم. .

سرویس های اندروید و آیفون

سرویس VPN PPTP با پورت های جدید با سرعت مناسب به سایت اضافه شد. از جمله ویژگی های این سرویس قابل استفاده بودن در تمامی سیستم ها از جمله Android و IOS ، Mac می باشد همچنین دارای سرعت خیلی بالایی برای موبایل ها و تبلت و آیپدها می باشد.

نویسنده : جوان نت , موضوع :آموزشی , تخصصی, نوشته شده در: ۱۰ آبان۱۳۹۵
ایجاد فیلترشکن در ویندوز Windows Server 2003Reviewed by جوان نت on Oct 31Rating:

ایجاد فیلترشکن در ویندوز Windows Server 2003

اگر در سرور Domain Controller تعریف کرده باشید ، پنجره Active Directory Users and Computers را از مسیر زیر باز کنید.
Start > All Programs > Administrative Tools > Active Directory Users …
در غیر اینصورت و اگر سرور شما در هیج Domain ای تعریف نشده باشد ( و بصورت سرور Standalone باشد ) ، پنجره Computer Management را از مسیر زیر :
Start > All Programs > Administrative Tools > Computer Management
باز کنید و صفحه properties مربوط به کاربری که می خواهید اجازه اتصال به VPN سرور خود را به آن بدهید ، را باز کنید و به قسمت Dial-In بروید و گزینه “Allow access” را انتخاب نمایید.

به خاطر بسپارید که پیاده سازی VPN بار زیادی را روی پردازنده سرور می‌گذارد و هر چقدر تعداد ارتباطات VPN بیشتر باشد بار زیادتری بر روی سرور خواهد گذاشت. می‌توانید از یک وسیله سخت‌افزاری مانند روتر جهت پیاده‌سازی VPN کمک بگیرد.

بعد از نصب ‌و راه‌اندازی VPN Server در ویندوز سرور ۲۰۰۳ که در شماره قبل ماهنامه حضورتان تقدیم گردید، در این قسمت قصد داریم نحوه اتصال کاربران به شبکه VPN را آموزش دهیم.
این اتصال از دو راه صورت می‌گیرد:
• اتصال به شبکه VPN از طریق راه دور ، با استفاده از مودم (اتصال به اینترنت تحت پروتکل PPTP)
• ‌اتصال به شبکه VPN ، با استفاده از کارت شبکه (ارتباط کاربران داخل شبکه با یکدیگر) حتما به یاد دارید که در هنگام راه‌اندازی VPN Server ، در ویندوز سرور ۲۰۰۳ ، امکان Remote Access را به ویندوز سرور ۲۰۰۳ می‌توان داد، ضمن اینکه به کاربران مورد نظر، مجوز اتصال از راه دور را اعطا کردیم. تنظیماتی که در این مقاله برای برقراری ارتباط VPN Client به VPN Server تشریح می شود، برای کاربران ویندوز XP Pro ارائه داده شده است. این تنظیمات با کمی اختلاف ، برای کاربران ویندوز Windows 2000 Professional نیز قابل انجام است.