مزیت و برتری سرویس های ما
سرويس Tunnel+

اين سرويس بعد از سوپر کريو از نظر سرعت در رتبه دوم قرار دارد سرويس تانل داراي کانکشن اختصاصي است و تمامي سايت ها مانند فيس بوک و يوتيوب را باز مي کنيد و نياز مند هيچ گونه اموزشي نيست.هم اکنون می توانید این سرویس جدید را از قسمت فروشگاه خریداری کنید

سرویس های سوپر کریو

همه شما با سرویس کریو اشنا هستید که در سال 92 به وجود آمد که پس از 2ماه توسط مخابرات بسته شد از ان روز تا کنون در پی ان بودیم تا این سرویس را مجددا راه اندازی کنیم. و اکنون با تغیراتی در کانکشن توانستیم پورت سوپر کریو را از تحریم ازاد کرده و با پهنای باند نامحدود برای شما فراهم بنماییم. .

سرویس های اندروید و آیفون

سرویس VPN PPTP با پورت های جدید با سرعت مناسب به سایت اضافه شد. از جمله ویژگی های این سرویس قابل استفاده بودن در تمامی سیستم ها از جمله Android و IOS ، Mac می باشد همچنین دارای سرعت خیلی بالایی برای موبایل ها و تبلت و آیپدها می باشد.

نویسنده : جوان نت , موضوع :تخصصی, نوشته شده در: ۱۰ آبان۱۳۹۵
ایجاد VPN در ویندوز Windows Server 2003Reviewed by جوان نت on Oct 31Rating:

ایجاد VPN در ویندوز Windows Server 2003

اندازی VPN در ویندوز Windows Server 2003 را آموزش دهیم.
هدف از راه اندازی شبکه خصوصی مجازی این است که بستری را فراهم سازیم تا کلاینت‌ها و کاربران شبکه شما بتوانند از راه دور ، و از طریق اینترنت به سرور یا به عبارتی دیگر به شبکه شما متصل و از منابع آن استفاده نمایند.

ممکن است فکر کنید که چرا این شبکه را به این نام یعنی VPN ، نامیده اند. و هدف از راه اندازی آن چیست؟
در گذشته فعالیت سازمان ها و موسسات ، بسیار محدود بود و تنها در حیطه جغرافیایی خود می توانستند خدمات خود را ارائه دهند.در دهه اخیر و با پیشرفت فناوری ارتباطات و اطلاعات و مطرح شدن خواسته های جدیدتر وعمومیت یافتن اینترنت،نیازمند جهانی شدن بیش از گذشته احساس شد.لذا مدیران سازمان ها و موسسات به دنبال راهی ایمن و قابل اعتماد بودند تا بتوانند علاوه بر دایر کردن دفاتری در اقصی نقاط کشور و حتی جهان،این دفاتر را به هم نزدیک تر کنند و تحت مدیریت واحدی کنترل کنند.برای دست یابی به این اهداف،مدیران اقدام به ایجاد و راه اندازی شبکه های خصوصی مجازی،Virtual Private Network،یا بطور خلاصه VPN کردند تا با پیاده سازی این سیستم کاربران و کارمندان راه دور خود را تحت پوشش قرار دهند.
لطفا به ادامه مطلب بروید . . .
یک شبکه VPN ، به معنای شبکه خصوصی مجازی می باشد که از یک شبکه عمومی یعنی اینترنت به عنوان کانال ارتباطی برای ارتباط با سایت های راه دور و همچنین ارتباط کاربران با یکدیگر جهت استفاده از منابع شبکه محلی شرکت خود استفاده می کند. این نوع شبکه ها بجای استفاده از خطوط واقعی مثل خطوط Leased ، که نیازمند صرف هزینه های زیادی می باشد با کمک اینترنت از یک ارتباط مجازی استفاده می کنند تا کاربران را به شبکه اختصاصی خود مرتبط کنند.

بهتر است که مثال ساده ای برای درک بهتر مفهوم VPN بیاوریم: فرض کنید که شما سوار هواپیما شده‌اید و به جای خیلی دوری سفر کرده‌اید ، یک دفعه به ذهنتان می‌رسد که قرار بود یک فایل بسیار ضروری را برای یکی از دوستان‌تان خود ارسال کنید. در این شرایط شما فقط یک لپ تاپ همراه خود برده‌اید وفایل مورد نظر را در یکی از کامپیوترهای شبکه‌تان جا گذاشته اید. و از طرف دیگر نمی خواهید کلمه عبور خود را به کسی بدهید تا وارد رایانه شما شده و فایل را برای شما ارسال کند. پس چاره چیست؟ دو راه دارید: یکی اینکه تمام راهی که آمده اید را برگردید تا فایل را برای دوستتان بفرستید. دوم اینکه می توانید با برقراری یک اتصال ساده و کوچک و کم خرج اینترنت در همان جایی که هستید، به شبکه خصوصی خود وصل شده، فایل مورد نظر را دریافت و برای دوست خود ارسال کنید. راه دوم در صورتی انجام پذیر خواهد شد که دور اندیشی کرده یک Server VPN در شبکه‌تان نصب و راه اندازی کرده باشید. به علت کم هزینه بودن VPN، این تکنولوژی داغ ترین تکنولوژی دسترسی از راه دور می باشد. مثال ذکر شده در بالا یک مثال ساده بود. کاربرد استفاده از شبکه VPN به مراتب بیتشتر از این مثال ساده می باشد.