مزیت و برتری سرویس های ما
سرويس Tunnel+

اين سرويس بعد از سوپر کريو از نظر سرعت در رتبه دوم قرار دارد سرويس تانل داراي کانکشن اختصاصي است و تمامي سايت ها مانند فيس بوک و يوتيوب را باز مي کنيد و نياز مند هيچ گونه اموزشي نيست.هم اکنون می توانید این سرویس جدید را از قسمت فروشگاه خریداری کنید

سرویس های سوپر کریو

همه شما با سرویس کریو اشنا هستید که در سال 92 به وجود آمد که پس از 2ماه توسط مخابرات بسته شد از ان روز تا کنون در پی ان بودیم تا این سرویس را مجددا راه اندازی کنیم. و اکنون با تغیراتی در کانکشن توانستیم پورت سوپر کریو را از تحریم ازاد کرده و با پهنای باند نامحدود برای شما فراهم بنماییم. .

سرویس های اندروید و آیفون

سرویس VPN PPTP با پورت های جدید با سرعت مناسب به سایت اضافه شد. از جمله ویژگی های این سرویس قابل استفاده بودن در تمامی سیستم ها از جمله Android و IOS ، Mac می باشد همچنین دارای سرعت خیلی بالایی برای موبایل ها و تبلت و آیپدها می باشد.

نویسنده : جوان نت , موضوع :تخصصی, نوشته شده در: ۲۸ مهر۱۳۹۵
فیلترشکن فیسبوک ارزان و پرسرعتReviewed by جوان نت on Oct 19Rating:

فیلترشکن فیسبوک ارزان و پرسرعت

فیلترشکن فیسبوک ارزان و پرسرعت قوي فيسبوک
فیلترشکن فیسبوک ارزان و پرسرعت براي کامپيوتر و اندرويد در موبايل

نيک نفس ادامه داد: نرم افزار انتقال اطلاعات براي هر پروتکلي که پشتيباني مي کند نياز به يک موتور مترجم دارد که در اين مرحله نيز مالک و سرويس دهنده VPN امکان طراحي و اضافه کردن گزينه خاصي براي شنود را دارد.
سريع ترين راه براي رسيدن به مطالب علمي مسدود شده استفاده از خريد کريو پر سرعت هاي قدرتمندجوان نت
خريد کريو پر سرعت قويجوان نت قابليت بازکردن سايت هاي فيسبوک و توييتر را با سرعت بالا دارد
براي بازکردن سايت راديو جوان ازجوان نت فیلترشکن فیسبوک ارزان و پرسرعت هديه بگيريد و استفاده کنيد
اين اکانت بدون محدوديت حجمي و محدوديت سرعت براي شما کاربران مشکل پسند

اين فرصت استثنايي را به هيچ وجه از دست ندهيد
توصيه و پيشنهاد ما به شما استفاده از اين سرويس است
از اين نوع اشتراک خريد کنيد و با خيال راحت از تحريم هاي نابجاي اينترنتي عبور کنيد

 

برخی از نکات منفی این ل۱ تاپ عبارتند از: Wi-Fi این مدل تنها شبکهی ۲٫۴GHz را پشتیبانی می کند که نتیجه آن شلوغی این بخش شبکه است. آداپتور دو بانده (۲٫۴ گیگاهرتزی تا ۵ گیگاهرتز) مطمئنا بهتر می بود. اگر چه بین کلید های حرف صفحه کلید فاصله مناسب وجود دارد ، فاصله ی اعداد صفحه کلید بسیار کم و چسبیده به هم هست. این فیلترشکن به افرادی که بسیار سفر می کنند و همچنین افرادی که اهل بازی هستند و یا به قدرت پردازش بسیار نیاز دارند پیشنهاد نمی شود. اما اگر می خواهید آنچنان پول خرج نکنید و تنها هدفتان از کار با کامپیوتر کارهای روزمره ، تماشای DVD و یا گوش دادن به موسیقی و گشت و گذار در اینترنت است، این مدل کاندید بسیار خوبی برای شماست.